Головна » 2020 » Травень » 4 » Комп’ютерні історії та Урок № 8 ("З комп’ютером на ТИ!")

Комп’ютерні історії та Урок № 8 ("З комп’ютером на ТИ!")
Сьогодні дізнаємось про комп’ютерних шкідників!
Усі знають, що віруси можуть завдати непоправної шкоди та великих збитків:

Перший комп’ютерний вірус, винайдений Річардом Скрентою у 1981 році, носив назву «Virus 1,2,3» або Elk Клонер та орієнтувався на комп’ютери компанії Apple.

Перша грандіозна атака комп’ютерними вірусами сталася 1988 року. Саме тоді «хробак морріса» уразив понад 600 комп’ютерів США, в тому числі і космічний центр nasa, завдавши збитку в $ 96млн.

Найшвидшим комп’ютерним хробаком є slammer, що в перекладі означає «в’язниця». За лічені хвилини він зміг уразити 75 000 комп’ютерів.

Один із найзнаменитіших вірусів має назву «чорна п’ятниця». Вірус спрацьовує не одразу, а тільки в п’ятницю, яка випадає на 13 число.

Відомий творець вірусів DarkAvenger (темний месник) у 1991 році застосував алгоритм mte (mutatіonengіne). Він надав можливість вірусам мутувати, створюючи більше 4-х мільярдів форм. Це значно ускладнило процес їх знаходження антивірусами.

Вірус «i love you» потрапив у книгу рекордів Гіннеса, як найбільш руйнівний комп'ютерний вірус в світі. Він уразив понад 3 мільйони комп'ютерів на планеті та завдав шкоди світовій економіці в 10 мільярдів євро, тим самим ставши найдорожчим за всю історію існування вірусів. Люди по всьому світу отримували повідомлення із заголовком «Я люблю тебе», які нібито надходили від рідних, друзів чи колег. А насправді за цією фразою переховувався вірус.

В світі не існує жодної антивірусної програми, яка може впоратися з усіма вірусами.

А зараз знову до навчання!

Урок № 8 «Як швидко відсортувати текст у Ворді»

У цьому уроці ви навчитесь, як:

- сортувати текст у Ворді за абзацами за зростанням
- сортувати текст у Ворді за абзацами за спаданням

та ще багато чого іншого.

Матеріали каналу «Віртуальна школа»

Категорія: З комп’ютером на ТИ | Переглядів: 562 | Додав: estet | Теги: з_комп'ютером_на_ти | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2020  »