Головна » 2020 » Квітень » 30 » Комп’ютерні історії та Урок № 7 ("З комп’ютером на ТИ!")

Комп’ютерні історії та Урок № 7 ("З комп’ютером на ТИ!")
Сьогодні, до уваги наших читачів, цікаві факти про компанію Apple.
Apple – американська технологічна компанія з офісом у Купертіно (Каліфорнія), яка проєктує та розробляє побутову електроніку, програмне забезпечення та онлайн-сервіси. Є першою американською компанією, чия капіталізація перевершила 1трлн доларів США. Заснована Стівом Джобсом, Стівом Возняком та Рональдом Вейном.

Почавши виробництво у 1976 році, як комп'ютерна компанія, що виробляє монітори, компанія Apple збільшила асортимент товарів з початку нового тисячоліття - породивши iPod, iPhone, iPad, і, зовсім недавно, i Watch. Варто відзначити, що Apple перебуває в рейтингу 10 брендів, які подобаються молоді.

На початковому логотипі компанії Apple зображений сер Ісаак Ньютон. Його намалював один з трьох співвласників компанії Рональд Вейн. Майже одразу у тому ж 1976 році логотип змінено на райдужне яблуко, яке намалював Роб Яноф. І тільки у 1999 р. замінили його одноколірним варіантом.

Щодо назви компанії Стів Джобс сказав, що назва "Apple" весела, енергійна і ні до чого не зобов'язує.

А ви звертали увагу, що на фотографіях, які ви бачите на рекламі Iphone завжди показують час "9:41", а це тому,що Стів Джобс представив світу перше покоління iPhone 29 червня 2007 року саме о 09:41. З цієї причини, кожний раз, коли iPhone показують в рекламі, час буде залишатися незмінним - «9:41», в пам'ять про цей історичний момент.

І знову до навчання!

Урок 7 Microsoft Word «Як створити автоматично нумерований, а також нумерований багаторівневий список»

У цьому уроці ви навчитесь, як:

- створити автоматично нумерований список у програмі Word;
- створити автоматично нумерований багаторівневий список у програмі Word,
та ще багато чого іншого.

Матеріали каналу «Віртуальна школа»

До наступних цікавих історій і уроків з нашою бібліотекою!

Категорія: З комп’ютером на ТИ | Переглядів: 531 | Додав: estet | Теги: з_комп'ютером_на_ти, apple | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2020  »