Головна » 2020 » Квітень » 27 » Комп’ютерні історії та Урок № 5 ("З комп’ютером на ТИ!")

Комп’ютерні історії та Урок № 5 ("З комп’ютером на ТИ!")
Всіх, хто долучився (або планує) до навчання комп’ютерної грамотності разом з нашою бібліотекою, ми хочемо зацікавити ще більше. А саме: перед кожним заняттям для вас - інформаційна цікавинка з серії «Комп’ютерні історії».
Ловіть першу!
1981 року Компанія Xerox анонсувала вихід інформаційної системи STAR 8010, першого масового комп'ютера з мишкою і графічним інтерфейсом. Система мала 385 КБайт оперативної памяті, вінчестер на 40 МБайт, комплектувалась монітором і могла працювати в локальних мережах.
Однак новий продук Xerox, на розробку якого було затрачено 9 років і 50 мільйонів доларів, виявився вкрай непопулярним головним чином із-за своєї надвисокої ціни — 16,5 тисяч доларів.
Та й миша, вперше продемонстрована Дагласом Енгельбартом у Стенфордському науковому центрі в 1968 році, стала популярною лише через три роки, коли з'явилася в комплекті з Apple Macintosh.

А тепер до навчання!
Word для початківців. Урок 5 «Збереження документу у текстовому редакторі Microsoft Word»
В цьому уроці ви навчитесь, як
- зберегти документ у файл, щоб переслати комусь;
- зберегти документ у файл, щоб продовжити редагувати пізніше;
- що таке тип файлу
Матеріали каналу «Віртуальна школа»

Категорія: З комп’ютером на ТИ | Переглядів: 516 | Додав: estet | Теги: З_комп’ютером_на_ТИ! | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2020  »