Головна » 2020 » Липень » 22 » Комп’ютерні історії та Урок № 24 ("З комп’ютером на ТИ!")

Комп’ютерні історії та Урок № 24 ("З комп’ютером на ТИ!")
Як завжди, цікаві факти про комп’ютери:

Сьогодні мова піде про важливість гаджетів у нашому житті.

Гаджети – це електронні пристрої, які спрощують роботу. Вони відіграють значну роль у житті простої людини, і ми до цього настільки звикли, що нам стає дуже важко думати про повсякденні життєві справи за відсутності пристроїв.

- Гаджети підвищують нашу ефективність:

До винаходу телефону або електронної пошти відправлення листів потребувало б днів, щоб вони дісталися до місця призначення. Гаджети з доступом в Інтернет та телекомунікації фактично підвищили продуктивність людини в плані праці та зробили світ кращим місцем для проживання.

- Гаджети роблять речі компактними:

Візьміть наприклад швейцарський ніж. Його можна використовувати як ложку, ніж, пінцет, відкривач для пляшок, виделку тощо. У одному гаджеті користувач може отримати функцію більше ніж одного продукту.

А зараз до навчання!

Урок № 24 Microsoft Word « Пошук і Заміна тексту у Word'і»

У цьому уроці ви навчитесь, як:

- як замінити текст у Ворді;
- як зробити пошук тексту у Ворді ;
- як зробити пошук та автозаміну тексту у Ворді ;

та ще багато іншого.

Матеріали каналу «Віртуальна школа»

Категорія: З комп’ютером на ТИ | Переглядів: 571 | Додав: estet | Теги: з комп'ютером на ТИ | Рейтинг: 0.0/0

«  Липень 2020  »