Головна » 2020 » Травень » 27 » Комп’ютерні історії та Урок № 17 ("З комп’ютером на ТИ!")

Комп’ютерні історії та Урок № 17 ("З комп’ютером на ТИ!")
За останні 15-20 років комп’ютери стали важливою складовою нашого нормального існування. Раніше, наприклад, щоб побачити зірки, потрібно було купити телескоп, а сьогодні можна завантажити картинку через Інтернет і насолоджуватися зоряним небом.

Більш того, можна не просто побачити всі планети сонячної системи, але й отримати повну інформацію про те чи інше сузір’я. Інтернет дозволяє нам знайомитися з усіма планетами, які були досліджені, про які є інформація, є фотографії. Сьогодні сучасних дітей навряд чи можуть здивувати знімки Марса, або Юпітера.

Існує ще цілий ряд переваг того, що наше життя пов’язане з комп’ютерами.
У виробництві, наприклад, комп’ютери використовуються від проектування деталей до конструювання цілого виробу, його виробництва і продажу.

Широко використовуються системи автоматизованого проектування архітектурних споруд: будівель, мостів, гребель. Дорогі експерименти в науці і техніці можна повністю замінити розрахунками на комп’ютері.

Про інші переваги ми розповімо перед наступним уроком.

А зараз до навчання!

Урок № 17 Microsoft Word «Як додати нумерацію сторінок у Ворді»

У цьому уроці ви навчитесь, як:

- вибрати вигляд нумерації сторінок у Ворді;
- додати нумерацію сторінок у Ворді;

та ще багато чого іншого.

Матеріали каналу «Віртуальна школа»

Категорія: З комп’ютером на ТИ | Переглядів: 500 | Додав: estet | Теги: з_комп'ютером_на_ти | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2020  »