Головна » 2022 » Серпень » 17 » Як рятують тварин під час війни. Історії порятунку. Зоопарки

Як рятують тварин під час війни. Історії порятунку. Зоопарки
Війна вплинула не тільки на життя людей, а й тварин. Склалася складна ситуація в зоопарках України, які знаходилися або знаходяться в районі активних бойових дій. Тварини не тільки перебувають у небезпеці, але й можуть залишитися без харчування та тепла. Є випадки постраждалих від рук окупантів працівників зоопарків, а також тварин.

У відомому далеко за межами Чернігівщини Менському зоопарку живуть сотні тварин, яких постійно треба годувати. Під час окупації Чернігівської області на заклик про допомогу місцеві жителі приносили крупи, овочі, фрукти. Зоопарк не був під обстрілами, втім, територією міста проїжджали танки, в небі гули літаки, а десь зовсім поряд було чути залпи артилерії та вибухи. Тварини дуже чутливі до будь-яких змін, звісно, звуки війни їх неабияк лякали.
Зараз Менський зоопарк відкритий і чекає на відвідувачів, а тваринки – на принесені ласощі.

Менський зоопарк: як тваринки пережили воєнні дії

Запрошуємо дізнатися, як переживає війну найбільший в країні та найстаріший у Європі – Миколаївський зоопарк.

Миколаївський зоопарк: які екзотичні тварини живуть у звіринці і хто народився під час війни

Яка ситуація в найбільших зоопарках країни та чим можна допомогти дивіться в сюжеті:

У зоопарках України через війну гинуть тварини

Усім тваринам потрібна наша увага та допомога, особливо під час вторгнення в Україну російських окупантів. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти цей прекрасний і дивовижний світ тварин. Українці цінують кожне життя.

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 177 | Додав: estet | Теги: выйна, тварини, зоопарки | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2022  »