Головна » 2024 » Червень » 25 » Іссик-Куль - колискова моя: підсумки обласного етапу конкурсу малюнків

Іссик-Куль - колискова моя: підсумки обласного етапу конкурсу малюнків
25 червня у Чернігівській обласній бібліотеці для дітей підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу малюнків "Іссик-Куль - колискова моя: природа у творчості Чингіза Айтматова", приуроченого 95-річчю від дня народження киргизького письменника.

На конкурс надійшло 27 робіт від юних художників - читачів бібліотек Чернігівщини, які візуалізували твори Чингіза Айтматова.

Журі, до складу якого увійшли представники бібліотечної та мистецької сфер, ретельно відібрало кращі роботи, які вирізнялися тематичною глибиною, творчим підходом та майстерністю виконання. Ось кращі з них:

Учні 5-8 класів:

- І місце: Коваленко Олена за малюнок до твору "Плаха" (с. Блистова, Новгород-Сіверський район).
- II місце: Колієнко Марія за малюнок до твору "І довше віку день триває" (м. Новгород-Сіверський).
- III місце: Лавицька Маргарита за роботу за твором "Ранні журавлі" (с. Блистова, Новгород-Сіверський район).

Учні 9-11 класів:

- І місце: Терещенко Каріна за малюнок до твору "Материнське поле" (с. Синявка, Корюківський район, Менська ТГ).

Заохочувальними призами - подяками Чернігівської обласної бібліотеки для дітей - відзначено:

- Ільєнко Каміллу за роботу за твором "Білий пароплав" (м. Чернігів).
- Софію Хіль за малюнок до твору "Плаха" (с. Синявка, Корюківський район, Менська ТГ).

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам конкурсу, а особливо юним художникам з прифронтової зони (Новгород-Сіверщина), які постійно беруть участь та здобувають перемоги у Всеукраїнських та обласних конкурсах.

Вітаємо переможців обласного етапу! Їм належить поборотися за звання кращих на Всеукраїнському етапі конкурсу, результати якого оголосять 31 серпня 2024 року в День незалежності Киргизької Республіки. Переможці отримають дипломи та пам'ятні призи від Посольства Киргизької Республіки в Україні.
Бажаємо юним талантам творчої наснаги та нових перемог!

Категорія: Події | Переглядів: 86 | Додав: estet | Теги: Айтматов Ч., Конкурс, переможці | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2024  »