Головна » 2016 » Квітень » 22 » Фінішна пряма бізнес-школи «Мільйон – це просто!»

Фінішна пряма бізнес-школи «Мільйон – це просто!»
Добігли кінця тренінги Чернігівської бізнес-школи «Мільйон – це просто!». 21 квітня 2016 року відбулась передостання зустріч.
На семінарі–практикумі учні пізнавали організаційно-правові форми підприємств, систему оподаткування України, навчились правильно складати інвестиційний план майбутньої справи та робити розрахунки доходів і витрат підприємства на календарний рік.
Чи є ідея, містер Фікс? Таким риторичним запитанням була пронизана друга частина заняття, на якій було розкрито основні джерела пошуку ідеї, її реалізація, проведення успішної рекламної кампанії для просування власної справи.
Отримані знання на всіх тренінгах бізнес-юніори відтепер мають реалізувати в стартапи у вигляді бізнес-плану і представити на наступній зустрічі.
Тренери бажають всім успіхів, натхнення та креативності у цій відповідальній справі!

Категорія: Бізнес-Школа | Переглядів: 1426 | Додав: estet | Теги: бізнес-школа | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2016  »