Головна » 2016 » Лютий » 19 » Домашні завдання та тренінги для учнів Бізнес-школи

Домашні завдання та тренінги для учнів Бізнес-школи
Домашнє завдання №1:

1. Скласти коротеньку статтю про себе у журналі Forbes, яка вийде через 10 років.
2. Підготувати інформацію про вісім видів електронних грошей (E-gold, PayPal, WebMoney, Яндекс.Гроші, RBK-Money, Интнрнет.Деньги, GoldMoney, UkrMoney), їх переваги та недоліки.
3. Перерахувати країни Європейського союзу, в яких введена в обіг єдина валюта “євро”.

Домашнє завдання №2:

1.Система страхування депозитів в Україні.
2.Розрахувати суму доходу по депозиту при наступних умовах:
а)Депозит 3500,00 під 20% на рік, без капіталізації відсотків,
строк депозиту 2 місяці (березень, квітень)
б)Депозит 1000,00 під 18% на рік, капіталізація відсотків щомісяця, строк депозиту 2 місяці.(березень, квітень)
в)Депозит 1000,00 під 25% на рік, без капіталізації відсотків, строк депозиту 12 місяців.
3.Визначити номінальну, ефективну та реальну процентну ставку за наступниих умов.
Річна відсоткова ставка по кредиту 41%, сума кредиту 10000 грн, термін кредиту 12 міс. Вид кредиту - споживчий кредит від погашення - ануїтет, разова комісія за надання кредиту 5 % від суми кредиту, комісія за дострокове погашення та інші комісії - відсутні, страхування життя позичальника- 0,7 % від суми кредиту.

Домашнє завдання №3:

1. Види майнового страхування. Автокаско.
2. Види обов'язкового страхування відповідальності.
3. Скласти свої SMART-цілі ("Робочий аркуш із визначення цілей" - див. Каталог файлів - http://ostrovskogo.com.ua/load/).

Домашнє завдання №4

1. Поняття інтернет трейдингу.
2. Вили колективного інвестування.
3. Твоя система тайм-менеджменту.

Тренінги можно викачати на сторінці нашого сайту Каталог файлів - http://ostrovskogo.com.ua/load/

Домашнє завдання №5.

Визначити чи досягне фінансової цілі родина Дроботенко при наступних умовах Родина Дроботенко живе в м.Чернігові, батько виробник сільськогосподарської продукції. Річний чистий заробіток складає 60 000,00 грн. Мати Віра, 37 років – Вчитель англійської мови ,заробітна плата – 3200,00 грн. Син Борис, 16 років – учень 11 класу Фінансова ціль: сплатити І курс навчання в КПУ – 15 000 грн. Мають двокімнатну квартиру , с газовим опаленням.

Категорія: Бізнес-Школа | Переглядів: 1508 | Додав: estet | Теги: бізнес-школа | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2016  »

estet