Головна » 2021 » Травень » 24 » До ювілею художника. Альбрехт Дюрер (1471 - 1528).

До ювілею художника. Альбрехт Дюрер (1471 - 1528).
21 травня 1471-го в німецькому місті Нюрнбергу в сім'ї золотих і срібних справ майстра, вихідця з угорського містечка Ейтас Альбрехта Дюрера з'явився на світ син, названий на честь батька. Ми знаємо Альбрехта Дюрера як відомого художника доби Відродження, математика і теоретика мистецтва.

Пропонуємо цікаві факти про художника.

У його батьків за 19 років народилося 18 дітей. Вижило тільки троє: Альбрехт і Ганс — художники й Ендреас — ювелір.

Брати Альбрехт і Ганс Дюрери мали хист до малювання. На їхнє формування як художників дуже вплинув батько, який мав майстерню. Помітивши потяг синів до навчання, він віддав їх до школи, де ті швидко й легко навчилися читати й писати. Після школи хлопці вчилися батьківському ремеслу і малювали. Батько оцінив цей потяг і віддав їх вчитися до відомого в Нюрнберзі художника і скульптора Міхаеля Вольгемута.

Далі читайте тут : https://www.hroniky.com/news/view/19318-maliuvav-sebe-druzhyv-iz-da-vinchi-ta-radyv-khudozhnykam-ne-torkatysia-zhinok-tsikavi-fakty-pro-diurera

Митець помер 6 квітня 1528 року на 56 році життя від малярії, на яку заразився під час подорожей до Італії. Похований на нюрнберзькому цвинтарі св. Йоганна. На його надгробку вибитий напис: "Тут поховано все, що було смертного від Альбрехта Дюрера".

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 427 | Додав: estet | Теги: Дюрер А. | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2021  »

estet