Головна » 2023 » Січень » 17 » До Дня Соборності України. Віртуальна книжкова виставка: «Єдина духом Україна!»

До Дня Соборності України. Віртуальна книжкова виставка: «Єдина духом Україна!»
22 січня Україна щороку відзначає – День Соборності України. Цей день – віковічна мрія українців про власну єдину державу. Сьогодні наша Батьківщина, можливо як ніколи раніше, потребує єдності й соборності всього українського народу.

Діти - майбутнє нашої держави. Тож своїми знаннями, працею, здобутками збагачують її. Вони повинні знати свою історію та берегти незалежність, суверенність та соборність України.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей пропонує вашій увазі книги, які допоможуть дитині глибше познайомитися з історією України, історією державотворення та сьогоденням.

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 255 | Додав: estet | Теги: день Соборності України | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2023  »

estet