Головна » 2023 » Січень » 10 » «Діалоги про війну. Що таке війна?» (Відео-розповіді для дітей про війну)

«Діалоги про війну. Що таке війна?» (Відео-розповіді для дітей про війну)
Для більшості громадян України напад росії став шоком. Проте російсько-українське протистояння має глибоке історичне коріння. Його витоки можна віднайти в періоді становлення російської імперії.

Сучасна війна змусила українців – дорослих і дітей - переосмислити важливі питання:

 Як починаються війни, чому народи воюють?
 Що штовхає їх на розв’язання війни?
 Чому часто люди не можуть просто домовитися робити, або не робити щось? Чи бувають у війни правила?
 У яких випадках треба бути толерантними, а в яких – захищатися?
 Що відбувається з тими країнами, котрі не відстоюють власні інтереси?

Відповіді на них ви знайдете у серйозних, проте цікавих і доступних для розуміння відео-розповідях від Українського інституту національної пам’яті.

Перша розповідь освітнього проєкту «Діалоги про війну» розкриває тему «Що таке війна?».

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 158 | Додав: estet | Теги: війна, діти, емоційний стан | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2023  »