Головна » 2015 » Квітень » 3 » День народження письменника в бібліотеці

День народження письменника в бібліотеці
Сьогодні день значний і урочистий –
Теплом весняним він усіх зігрів
В бібліотеці він зібрав з усього міста
І дорогих гостей, і читачів.
О.Трухан

У нас відбулось незвичайне свято - «День народження письменника в бібліотеці». Вперше ми розпочали такий бібліотечний проект і присвятили його чернігівській письменниці – Тетяні Іванівні Пакалюк. Напередодні, а саме 19 березня, вона відзначала свій день народження.
Цей урочистий захід почався виступом ансамблю бандуристів «Промінці». Емоційні, сповнені щирим теплом поздоровлення дорослих та дітей, танці, пісні, квіти, книжкова виставка та фільм-біографія – це все знайшло відгук в душі Тетяни Іванівни та сподобалось гостям. Всіх присутніх зворушив виступ родини В’язовик-Миріних з піснею «Не цурайся. Це – Україна».
Тетяна Пакалюк відкрила присутнім свої думки, творчі плани, прочитала уривок з нового твору та подарувала книги бібліотеці. Допитливі юні читачі розпитували письменницю про її життя, творчість та цікавились, як стати поетами.
Свято стало радісним і яскравим завдяки талановитим учасникам - учням 3-А класу ЗОШ №27 (вчитель Глушкова Олена Олександрівна).
«Ми вас вітаєм від душі! Хай легко пишуться вірші!» - побажали діти чернігівській письменниці.

Категорія: Події | Переглядів: 1629 | Додав: estet | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2015  »