16:55 День безпечного Інтернету в бібліотеці | ||||
![]() Для дорослих учасників зустріч провела бібліотекар відділу обслуговування учнів 5 – 9 класів Ірина Примаченко, ініціаторка та організаторка Цифрового проєкту бібліотеки «ДІЯ. На допомогу користувачу». З якими проблемами стикаються діти в Інтернеті? Що таке батьківській контроль? Які загрози становлять кібербулери, грумери та шахраї? Які базові правила допоможуть дитині почуватися безпечно в Інтернеті? Який пароль потрібно створити, щоб подбати про захист своїх облікових записів? Про це дізнавалися учасники заняття. Під час практичного курсу навчалися, як уберегти дітей від шкідливого онлайн-контенту, цькування, суїцидальних Інтернет-спілок та сексуальної експлуатації в Інтернеті. Дізналися про соцмережі, месенджери та онлайн-ігри, які найбільше подобаються сучасним дітям. Батьки відповідальні за безпеку дитини в Інтернеті. Цього року День безпечного Інтернету у світі проходить 6 лютого. Запровадили Safer Internet Day мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Разом до безпечного Інтернету!
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |