Головна » 2020 » Травень » 27 » Чому книги про мумі-тролів варто читати не лише дітям?

Чому книги про мумі-тролів варто читати не лише дітям?
Улюблені книжкові герої нашого дитинства та наших дітей можуть стати в нагоді й дорослим. Перечитайте чудові книги Туве Янссон про мумі-тролів у родинному колі чи наодинці зараз, в дорослому віці.

Ви знайдете в ній те, що потрібно саме зараз і саме вам – спокійну добру мудрість, відчуття любові і захищеності. Відчуття дому, в якому завжди горить світло, тебе чекають близькі. Те, що так необхідно нам, серйозним дорослим у такі непрості часи.

Книги Туве Янссон після карантину ви знайдете в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей.

Читати он-лайн можна тут:

А саме зараз тримайте декілька цитат з книг про мумі-тролів, бо це добрі поради, що піднімають настрій і додають щастя!

 Завжди гаряче вітай всіх тих, хто входить до твого дому.
 Однаково важливо знати дві речі: як бути одному і як бути з іншими.
 Навіть найдивніші люди можуть коли-небудь стати в нагоді.
 Іноді хтось потребує тиші і самотності, і в цьому немає нічого поганого.
 Покарання – це не єдиний спосіб змусити когось добре поводитися.
 Буває, що все, що тобі потрібно, це поговорити з друзями!
 Потрібно знаходити баланс між свободою та обов’язком.
 Відкриття складають чверть кращих речей у світі.
 Навіть найсумніші речі перестають бути сумними, якщо ставитися до них правильно.
 Життєві злети і падіння – невід’ємна частина життя Мумі-троля.
 Іноді все, що потрібно зробити, щоб заспокоїти когось, це нагадати йому, що ви поруч.

Ще 39 мумі-мудростей ви знайдете на сайті Друг читача:

ТОП-10 цитат мумі-тролів пропонує блог Видавництва Старого Лева:

Читайте, мудрішайте і будьте щасливі!

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 542 | Додав: estet | Теги: Туве Янсон, мумі-тролі | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2020  »