15:48 Чернігівщина читає… ( про обласний конкурс "Читаюча родина Чернігівщини - 2017") | ||||
![]() Найкращі читаючі родини з Менського, Коропського, Бахмацького, Сновського, Бобровицького, Корюківського районів взяли участь у творчих змаганнях: відмінно виконали письмове домашнє завдання – поділилися багатющим цікавим досвідом традицій сімейного читання, взяли участь у конкурсі знавців світової та української літератури, у конкурсі «Голос батьків з усіх віків» (контрольна з української). Всі родини були креативні, цікаві і представляли декілька поколінь: бабусі, батьки, діти і всі читають і передають жагу до знань, до читання в будь-якому форматі, виховують нову українську еліту. Всі фіналісті були грамотними, талановитими, блискуче впоралися з усіма завданнями конкурсу. Найбільше балів набрали родини: Панченко (Менський район), Білоштан (Бахмацький район) та Софієнко (Корюківський район). Але подарунки, грамоти і пам’ятні медалі отримали всі родини-учасники. Прикрасила своїм виступом цю теплу родинну зустріч солістка Міського палацу культури Анжеліка Гальчук . Традиції сімейного читання на Чернігівщини живуть! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |