Головна » 2023 » Січень » 27 » «Бій під Крутами – символ героїзму та жертовності в боротьбі за незалежну Україну». Зустріч з істориком до Дня пам’яті героїв Крут

Сторінка історії України, яку для читачів Чернігівської обласної бібліотеки для дітей відкрив чернігівський історик, краєзнавець, співробітник Інституту національної пам’яті, кандидат історичних наук Сергій Горобець, відтворює подію сторічної давності, назва якій – Бій під Крутами.

Надзвичайно важливо дізнатися правду про ті події, коли росія почала війну з Україною. Як і нині, так і 105 років тому, українці прагнули незалежності та свободи.

Що ж саме необхідно знати про ці події та яке їх значення?
Чому бій під Крутами називають боєм за майбутнє?
Які важливі події у становленні української держави передували йому?
Яку загрозу несла більшовицька росія для України у ті часи, і якими були її наміри?
Коли була проголошена Перша Незалежність і хто її відстоював?

Ці та багато інших питань обговорювалися лектором з дітьми однієї зі шкіл Чернігова під час зустрічі в бібліотеці.

Завершуючи спілкування, присутні дійшли висновків про важливість вивчення історії своєї країни, знати тих, хто захищав і нині захищає її незалежність, самостійність, свободу та мир.

А для бібліотекарів і вчителів Сергій Михайлович люб’язно надав презентацію «Бій під Крутами – символ героїзму та жертовності в боротьбі за незалежну Україну» для проведення заходів дітям.

Категорія: Події | Переглядів: 132 | Додав: estet | Теги: бій під Крутами, Горобець С. | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2023  »