18:03 Бібліотека запрошує. Екскурсія для нових читачів | ||||
![]() Нам є чим пишатися і є, що показати і про що розповісти нашим відвідувачам. Ось хоча б цікава майже 126-річна історія бібліотеки, яка, починаючи з кінця дев’ятнадцятого сторіччя, вже вітає читачів двадцять першого. Або знайомство з книжковими скарбами, яким більше ста тридцяти років. Чи може когось більше захопила мандрівка книжковим лабіринтом (книгосховищем) і пошук чарівної скриньки. Найкращі книги, ігри, майстерня кумедних закладок надзвичайно сподобалися нашим новим читачам. Бібліотекарі раді ж такій реакції та можливості відкривати дітям книжкові світи. Запрошуємо до бібліотеки читати та цікаво проводити час! ![]() ![]() ![]() ![]()
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |