Головна » 2016 » Березень » 24 » Безкоштовні курси комп’ютерної грамотності „Із комп'ютером на ТИ”

Безкоштовні курси комп’ютерної грамотності „Із комп'ютером на ТИ”
Новітні технології упевнено входять в наше життя, і не тільки діти, а й поважні дорослі із задоволенням освоюють комп’ютер, адже його можливості безмежні.
В обласній бібліотеці для дітей уже два роки працюють безкоштовні курси комп’ютерної грамотності „Із комп”ютером на ТИ”. За цей час 120 „учнів” старшого покоління змогли навчитися вправно користуватися комп’ютером, оцінити переваги мережі інтернет, бо це не тільки пошук корисної інформації, а й реальна допомога у оплаті рахунків і послуг, спілкування з рідним та друзями. А ще приємно чути від вдячних дорослих, що діти і онуки їх поважають за бажання навчатися і йти у ногу з часом.

Категорія: З комп’ютером на ТИ | Переглядів: 1528 | Додав: estet | Теги: курси, компютерна грамотність | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2016  »