Головна » 2021 » Травень » 9 » Аудіо-читанка. Надія Галковська «З Україною в серці». Читає автор

Аудіо-читанка. Надія Галковська «З Україною в серці». Читає автор
Аудіо-проєкт Чернігівської обласної бібліотеки для дітей «Щире слово наших земляків. Письменники Чернігівщини» представляє вірш Надії Миколаївни Галковської «З Україною в серці» в авторському виконанні.

Відома не лише на Чернігівщині, але й далеко за межами України талановита поетеса, перекладач, лауреат конкурсу «Пісенний вернісаж», Чернігівської обласної літературної премії ім. Б. Грінченка, міжнародної педагогічної премії ім. Марії Фішер-Слиж (Канада), Всеукраїнський рейтинг «Шлягери ХХ століття», педагог вищої категорії, громадський діяч, член обласного правління «Просвіта», Спілки краєзнавців України, літературної спілки «Чернігів», кавалер ордена Княгині Ольги. Надія Галковська багатьом відома як автор слів знаменитої пісні «Козачка».

Категорія: Події | Переглядів: 374 | Додав: estet | Теги: Галковська Н., аудіо-проєкт | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2021  »