Головна » 2023 » Серпень » 17 » Артзнайомство «Жінка, що змінила жіночу моду» (до 140-річчя від дня народження Габріель Боньор Шанель (Коко Шанель)

Світ моди відзначає ювілей— 140-річчя з дня народження епохальної Коко Шанель, французького модельєра жіночого одягу, засновниці модного Будинку Шанель в Парижі і знаменитих парфумів Chanel № 5.

19 серпня 1883 року в провінційному містечку Сомюре (Франція) народилася Габріель Шанель — легенда світу моди та одна з найвпливовіших жінок ХХ століття. Крім того, що вона відкрила нову епоху в жіночому гардеробі, подарувавши сучасникам знамениту маленьку чорну сукню та брючний костюм, вона дала жінкам щось важливіше — впевненість у собі. Шанель була дотепна та іронічна, її влучні фрази цитують абсолютно всі.

Ми вирішили нагадати висловлювання Великої Мадемуазель, які відображають всю правду життя.

Про жінок

- Не буває некрасивих жінок, бувають ледачі.
- У 20 років жінка має обличчя, яке дала їй природа, в 30 — яке вона зробила собі сама, в 40 — то, яке вона заслуговує.
- Якщо дівчина не фарбується, то вона занадто високої думки про себе.
- Я не розумію, як жінка може вийти з дому, не привівши себе в порядок — хоча б із ввічливості. І потім, ви ніколи не знаєте, може в цей день ви зустрінете свою долю. І краще бути ідеальною настільки, наскільки це можливо, для зустрічі з долею.
- Жінку, одягнену в світле, важко привести в поганий настрій.
- Краса потрібна нам, щоб нас любили чоловіки, а дурість — щоб ми любили чоловіків.
- Чим гірше у дівчини справи, тим краще вона повинна виглядати.
- Стримувати себе, коли прикро, і не влаштовувати сцен, коли боляче, — ось що таке ідеальна жінка.
- Головне для жінки — постійно працювати. Тільки робота дає бадьорість духу, а дух, в свою чергу, піклується про долю тіла.

Про чоловіків

- Чоловік, здатний на вчинки, приречений бути коханим.
- Чоловікам подобаються жінки, які одягнені добре, але не дуже кидаються в очі.
- Як не крути, жінка в житті чоловіка буває тільки одна, всі інші — її тіні.
- Красивих чоловіків бути не повинно, а некрасивих не буває. Буває тільки замало квітів і тепле шампанське.
- Парадокс полягає в тому, що чим дурніший і бездарніший чоловік, тим більше у нього претензій до жінки.
- Жінка турбується про майбутнє, поки не вийде заміж. Чоловік не турбується про майбутнє, поки не жениться.
- Дефіцит справжніх чоловіків не привід чіплятися за виродків.

Про моду й несмак

- Несмак має межі, тільки хороший смак нескінченний.
- Розкіш — це не виклик бідності, це виклик вульгарності.
- Вибираючи аксесуари, зніміть те, що одягли останнім.
- Мода — це те, що виходить з моди.
- Остерігайтеся оригінальності — в жіночій моді оригінальність може призвести до маскараду.
- Мереживо — сама найкраща імітація фантазії природи. А перли завжди праві.
- Парфуми — це невидимий, але незабутній, неперевершений модний аксесуар. Він сповіщає про появу жінки і продовжує нагадувати про неї, коли вона пішла.
- Якщо вас вразила красою якась жінка, але ви не можете згадати, у що вона була одягнена, — значить, вона була одягнена ідеально.
- Добре викроєна сукня личить будь-якій жінці. Крапка!

Напевно ви чули деякі з цих цитат. А чи Знали ви, що вони належать Коко Шанель?

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 158 | Додав: estet | Теги: Коко Шанель | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2023  »