Головна » 2020 » Липень » 30 » 30 липня – Міжнародний день дружби

30 липня – Міжнародний день дружби
«Виключити з життя дружбу – все одно,
що позбавити світ сонячного світла»
(Цицерон)

30 липня у всьому світі відзначають Міжнародний день дружби. Свято це зовсім молоде. Лише в 2011 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію про його проведення. Цей день покликаний зміцнити дружбу між народами світу, показати, що люди, їх погляди, переконання, культури хоч і дуже різні, проте рівні між собою та заслуговують поваги. Тож сьогодні обов’язково привітайте своїх близьких з Міжнародним днем дружби та побажайте їм щастя, миру та взаєморозуміння.

Справжній друг – це не той,хто тримає твою руку, а той, хто її не відпустить.

Цікаві факти про дружбу:

- згідно із всесвітнім опитуванням, самим дружнім містом визнано Сідней;
- вчені встановили, що люди, які перебувають в хороших дружніх стосунках, менше хворіють і відчувають більше позитивних емоцій;
- тварини різних видів можуть добре ладити з людьми. Шимпанзе, коні, дельфіни та слони можуть підтримувати дружбу з людьми все життя;
- діти у віці 9 місяців починають налагоджувати дружні стосунки. У них встановлюється контакт з однолітками і дітьми інших вікових груп, з якими вони мають схожі інтереси і разом досліджують навколишній світ;
- згідно з опитуваннями, 90% користувачів у соціальних мережах впевнені, що дружба може існувати тільки в реальному житті.

Відео:

Дитяча дружба. Правила дружби. Правила примирення:

Чернігівська обласна бібліотека для дітей бажає вам радості, миру і міцної дружби!

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 461 | Додав: estet | Теги: день дружби | Рейтинг: 0.0/0

«  Липень 2020  »