Головна » Відео » Події

Леся Українка. Ювілейний літературний портрет "Я в серці маю те, що не вмирає"

00:09:22
Перегляди: 1 Додав: estet
Опис матеріалу:

«Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає…». Ці слова легендарної літературної героїні Мавки з драми-феєрії «Лісова пісня» стали пророчими і для самої унікальної жінки, авторки твору – Лесі Українки. Адже і вона увійшла в вічність, стала вічністю і буде жити вічно завдяки своїм непересічним творінням.
До 150-річчя від дня народження української письменниці, перекладачки, фольклористки, культурної діячки, – Лесі Українки – в читальному залі відділу обслуговування учнів 5-9 класів Чернігівської обласної бібліотеки для дітей відкрилася виставка-композиція «Барвисті квіти Лесі Українки».

Рік: 2021
Мова: Українська
Тривалість матеріалу: 00:09:22
Автор: Чернігівська обласна бібліотека для дітей
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Анонси

Форма входу
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0