Головна » Статті » Методичний портфель
«Зцілення книгою, або бібліотерапія в сучасній дитячій бібліотеці»
На базі Чернігівської обласної бібліотеки для дітей діє обласний навчально-тренінговий центр для заступників директорів ЦБС по роботі з дітьми «Дитяча бібліотека ХХІ ст.: Всесвіт інформації і культури». Професійність кадрів є одним з найважливіших факторів розвитку сучасних бібліотек, а ефективна система підвищення кваліфікації забезпечує конкурентоспроможність бібліотеки, поліпшення її виробничої діяльності, робить творчість кожної бібліотеки неповторною. Цей тренінговий центр допомагає організаторам бібліотечного обслуговування дітей і підлітків на Чернігівщині навчитися сучасних форм і методів роботи.
Чергове заняття в центрі присвячувалося цікавій темі: «Зцілення книгою, або бібліотерапія в сучасній дитячій бібліотеці». Останнім часом в бібліотеках все більше уваги приділяється цьому напрямку роботи, особливо це важливо для дитячих бібліотек. На жаль, в Україні досвід такої роботи невеликий,а в бібліотеках Європи багато цікавого . Як книжками можна допомогти і дітям, і дорослим зцілити і душу, і тіло учасники заняття дізналися під час консультацій з елементами тренінгу, ділових інформацій, прес консультацій. Під час професійної дискусії «Бібліотерапія – модна тенденція чи необхідність?» учасники обговорили важливі аспекти цієї роботи сучасної бібліотеки. Всі дитячі бібліотекарі впевнені, що читання і книга дійсно можуть підтримати та зцілити душу і тіла не тільки дітей, а й їхніх батьків.


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Методичний портфель | Додав: estet (01.11.2017)
Переглядів: 1540 | Теги: Бібліотерапія, навчально-тренінговий центр | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Анонси

Форма входу
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0