Головна » Статті » Методичний портфель
Заняття обласної креатив-лабораторії «Бібліопрофі»
Щоб викликать любов, самим любити треба
І віддано народові служить.
Тоді й дитятко, що зростає біля тебе.
Вітчизну зможе щиро полюбить.
(Ніна Андрусич)

Заняття обласної креатив-лабораторії «Бібліопрофі» для працівників відділів обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів дитячих бібліотек області відбулось в обласній бібліотеці для дітей 30 травня 2017 року.
Сучасна складна ситуація в нашій державі змусила всіх усвідомити: система національно-патріотичного виховання дітей, починаючи з дошкільників, потребує кардинальних змін. Як виховати не показний, а глибокий, дієвий патріотизм? Як достукатися до дитячих сердечок і посіяти в них почуття до української нації, як закласти в них щирі бажання жити і діяти для людей рідного краю? Як навчити дружелюбності й толерантності? На ці та багато інших питань отримали відповіді бібліотекарі під час консультації. Вони познайомились з інноваційними методами та заходами патріотичного виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку обласної бібліотеки для дітей. Захопила виставка-подорож «Пізнаємо Україну разом», книжкова мозаїка «Літературний Чернігів», пізнавально-віртуальна подорож «Щоб у серці жила Україна».
Зацікавили «недитячі» теми для дітей: експрес-інформація про літературу, присвячену героям-захисникам України «Захисники з козацькою душею». Здивувала незвичайна презентація виставки-сюрпризу «Смачна Україна» :
-слайд-подорож «Українська національна кухня»
-огляд друкованих видань своє смакує краще»
-смачне дійство «Козак Василь і вареники».
Завершилось заняття обласної креатив-лабораторії професійним діалогом «Сучасні особливості патріотичного виховання дітей в бібліотеці в контексті часу»

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Методичний портфель | Додав: estet (31.05.2017)
Переглядів: 1276 | Теги: семінар бібліотекарів, патріотичне виховання, Бібліопрофі | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Анонси

Форма входу
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0