Головна » Статті » Методичний портфель
Бібліотечному фахівцю
Шановні колеги!
Відділ методології бібліотечної роботи з дітьми Чернігівської обласної бібліотеки для дітей пропонує до ваших послуг фахові журнали:
«Бібліотечна планета»;
«Бібліотечний вісник»;
«Бібліотечний форум України»;
«Вісник книжкової палати»;
«Шкільна бібліотека»;
«Шкільний бібліотекар»;
«ШБІЦ. Бібліотечна робота» (з CD).


Також ви зможете ознайомитись з методичними матеріалами, підготовленими Національною бібліотекою України для дітей, серед яких:

Україна читає Шевченка (за результатами дослідження Національної бібліотеки України для дітей 2014-2015 рр.).
В огляді представлено заходи бібліотек для дітей із популяризації Шевченкіани серед читачів-дітей під час святкування 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

Україна читає дітям. Вип. 2.
Подано узагальнений огляд діяльності бібліотек України для дітей у рамках Всеукраїнського проекту «України читає дітям».

Книга року – 2014 (бюлетень соціологічної служби. Вип.28).
У даному випуску бюлетеня представлено результати моніторингу «Книга року – 2014», проведеного на базі бібліотек для дітей 20 областей України.

З історії створення та розвитку Центральної бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва (1976-2009рр.).
Матеріал розкриває невідомі сторінки з історії становлення і розвитку головної бібліотеки для дітей м. Києва за період з 1976 по 2009 рр., знання яких сприятиме формуванню концепції подальшого розвитку бібліотечної системи України, що є одним з найважливіших завдань бібліотечної науки.

З історії створення та розвитку Центральної бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва (1918-1975рр.).
Матеріал розкриває невідомі сторінки з історії становлення і розвитку головної бібліотеки для дітей м. Києва за період з 1918 по 1975 рр., знання яких сприятиме формуванню концепції подальшого розвитку бібліотечної системи України, що є одним з найважливіших завдань бібліотечної науки.

Інновації як стратегія і умова розвитку бібліотек. (Консультація).
Консультація містить характеристику видів інновацій, планування питань, що стосуються особливостей технології і управління змінами, зокрема критеріїв оцінки ефективності інноваційних процесів, що застосовуються в бібліотечній практиці.

Мерчандайзинг у бібліотеці, або як полегшити вибір книги читачу. (Консультація).
Мета консультації – спрямувати бібліотекарів у русло найефективнішої популяризації ресурсів бібліотек, у т. ч. використовуючи сучасні методи реклами, які існують у світовій бібліотечній практиці.

Для чого читати вголос? (Консультація).
Мета консультації - показати в умовах, коли падає інтерес до читання в усьому світі і, зокрема, в Україні, чому треба читати вголос, коли і як можна привити бажання читати вголос. І для чого це взагалі потрібно?








QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.




Категорія: Методичний портфель | Додав: estet (27.04.2016)
Переглядів: 1714 | Теги: методичні матеріали | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
E-Книжки
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Форма входу
Логін:
Пароль:
Мистецький простір

Про Мову

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0