Головна » Статті » Край, де ми живемо
Міста і містечка Чернігівщини
На півночі України, по обидва береги тихоплинної красуні Десни, розкинулась уславлена віками Чернігівська земля, перлина українського Полісся. Полісся увібрало в себе праслов’янські корені поля та лісу і надзвичайно точно характеризує наш край. Краса землі і люди… саме вони стали окрасою нашого древнього і одвічно юного краю.
У діяльності дитячих бібліотек краєзнавчий напрямок набуває останнім часом особливого звучання.
Виховання любові та дбайливого ставлення до рідної земля, пам’яток історії та культури, вивчення традицій та примноження культурного надбання – стратегічний напрямок роботи і нашої бібліотеки.
Саме з метою виховання любові до рідного краю та його пізнання 2011 року Чернігівською обласною бібліотекою для дітей імені М. Островського започатковано видання історико-географічних нарисів «Міста і міста Чернігівщини».
У матеріалах подаються як географічні, так і історичні розвідки відомих краєзнавців Чернігівщини, адаптовані для дітей, для ліпшого їх сприймання. У нарисах окрім іншого подано інформацію, щодо видатних людей того чи іншого містечка Чернігівської області. Завершують такі огляди бібліографічні списки.
На сьогоднішній день бібліотека видала 4 таких покажчики – «Північна околиця України – Семенівка», «Тисячолітній свідок «Слова…» Новгород-Сіверський», «… І ожива історія. Городня».
Цього року в рамках цієї серії, видано нарис «Містечко на Поліссі – Корюківка».
Цікавим моментом даної роботи є слайд-презентації, що супроводжують матеріали.
З метою найактивнішої популяризації краєзнавчих розвідок, матеріали розміщуються на сайті нашої бібліотеки. Тож усіх, хто цікавиться історією рідного краю, запрошуємо до нашої бібліотеки і нашого сайту.
https://ru.calameo.com/read/004098625a369c7302337
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Край, де ми живемо | Додав: estet (18.09.2014)
Переглядів: 1861 | Теги: Чернігівщина, бібліотека ім.М.Островського | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Анонси

Форма входу
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0