Головна » Статті » Екологічна сторінка для сімейного читання
Екологія Чернігівщини: "Прилуцька дослідна станція "
Прилуцька дослідна станція (повна назва Прилуцька дослідна станція Нікітського ботанічного саду-Національного наукового центру) розпочала свою діяльність у 1936 році як підрозділ Всесоюзного науково-дослідного інституту.

З 2005 року основна увага фахівців станції зосереджена на проведенні наукових досліджень по вирішенню практичних проблем розвитку декоративного та плодово-ягідного садівництва.

Сьогодні Прилуцька дослідна станція має більше 100 завершених наукових розробок, у тому числі зі створення 14 сортів м’яти. Основні напрями діяльності станції – розробка наукових принципів збереження і збільшення біологічного різноманіття декоративних, плодових і технічних рослин шляхом інтродукції, акліматизації, біотехнології та селекції.

На території станції діє дендропарк «Прилуцький», якому у 2008 році було надано статусу об’єкта природно-заповідного фонду місцевого значення. Прилуцька дослідна станція однією з перших в Україні розпочала дослідження зі створення генофондової колекції рододендронів. На сьогоднішній день вона налічує 30 сортів, 25 видів і декоративних форм.

Станція співпрацює з ботанічними садами та дендропарками НАН України, інститутами та дослідними станціями Національної академії аграрних наук України, вітчизняними та зарубіжними підприємствами з метою поповнення та розширення власних колекцій різних видів рослин.



Категорія: Екологічна сторінка для сімейного читання | Додав: estet (15.01.2014)
Переглядів: 2919 | Теги: дослідна станція, Прилуцька | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
E-Книжки
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Форма входу
Мистецький простір

Про Мову

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0