Головна » Файли » Методичні матеріали
Чернігівська обласна бібліотека для дітей запрошує на заходи
[ Викачати з сервера (29.1 Kb) ] 08.12.2022, 15:25
Чернігівська обласна бібліотека для дітей активно працює зі своїм читачем і пропонує безліч заходів. Заходи можуть бути тематичними, святковими, а також, замовлені нашими користувачами. Матеріальна база бібліотеки дозволяє проводити заходи на високому рівні, з використанням комп’ютерної техніки і інших сучасних засобів демонстрації. Фонди бібліотеки налічують близько 150000 примірників книг і періодичних видань, всі бажаючі безоплатно можуть записатися до бібліотеки і брати книги додому.
Ми маємо багатолітній досвід співпраці з культурною елітою нашою регіону: працюємо з музеями, іншими бібліотеками, істориками, культурологами, психологами, біологами, що дає можливості організації зустрічей, круглих столів, бесід, лекцій тощо для нашого читача.
Кожна бібліотека – це особливий світ книжкових виставок, які мають за мету не тільки розкрити багатство фондів, але ж ще й виконують одну із головних функцій бібліотеки – залучення дітей до читання і навчання.
Пропонуємо перелік масових заходів Чернігівської обласної бібліотеки для дітей, які ви можете відвідати за попередньою домовленістю:
Відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 кл. – зав.відділу – Тянутова Тетяна Вікторівна – 95-19-45;
Відділ мистецтв – зав.відділу – Ташлик Олена Георгіївна – 95-19-45;
Відділ обслуговування учнів 5-11 класів – зав.відділу Трухан Оксана Василівна – 95-18-62.
З усіх питань можна звертатися також до заступниці директорки - Казакової Лариси Миколаївни – 050-180-31-64 або 95-18-62.
Категорія: Методичні матеріали | Додав: estet | Теги: масові заходи, заходи
Переглядів: 46 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Анонси

Форма входу
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0