Головна » Файли » Е-КНИЖКИ » Нехудожня література
Методичні рекомендації для місцевих громад щодо збереження і вшанування пам’яті учасників, жертв і подій російсько-української війни

Завантажити е-книжки можуть лише зареєстровані читачі нашого сайту.

Вхід для зареєстрованих


09.02.2024, 17:11
Методичні рекомендації для місцевих громад щодо збереження і вшанування пам’яті учасників, жертв і подій російсько-української війни / уклад. А. Дробович та ін.; Український інститут національної пам’яті, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності, Національний музей історії України у Другій світовій війні. - Київ, 2024.
Методичні рекомендації для місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій щодо заходів, пов'язаних зі збереженням та вшануванням пам’яті учасників, жертв та подій російсько-української війни розроблених УІНП разом з Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні – Музеєм Революції Гідності та Національним музеєм історії України у Другій світовій війні, спільно з партнерами: Центром досліджень воєнної історії Збройних Сил України, Департаментом культури та туризму Київської обласної державної адміністрації, Платформою культури пам’яті «Минуле/Майбутнє/Мистецтво», ГО «МСМ», платформою пам’яті «Меморіал», Фондом «Партнерство за сильну Україну».
Ці рекомендації можуть слугувати дорожньою картою для органів влади та громад у питаннях меморіалізації та комеморації які нині гостро активізувались через новий етап збройної російської агресії від 24 лютого 2022 року.
Категорія: Нехудожня література | Додав: estet | Теги: меморіалізація пам'яті, російсько-українська війна
Переглядів: 93 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
E-Книжки
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Форма входу
Мистецький простір

Про Мову

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0