Головна » Файли » Е-КНИЖКИ » Краєзнавча література
Свідчення про війну. Чернігівська та Городнянська громади

Завантажити е-книжки можуть лише зареєстровані читачі нашого сайту.

Вхід для зареєстрованих


05.02.2024, 23:01
Свідчення про війну. Чернігівська та Городнянська громади / уклад. Т. Ковтунович, ред. О. Мельник, дизайн та верстка Ю. Лісовський. - Чернігів: ПП “РПЦ “Іланта Друк”, 2023. - 36 с.
Видання містить усні свідчення 25 людей, зібрані у двох громадах Чернігівської області: безпосередньо в Чернігові та у громаді прикордонного міста Городні. Запис свідчень координує Український інститут національної пам’яті. Наразі вже записано 36 усноісторичних інтерв’ю з мешканцями Городнянської громади та міста Чернігова – спогадів людей, що пережили окупацію та облогу. Надалі зібрані спогади будуть зберігатися в Архіві усних свідчень Українського інституту національної пам’яті.
Категорія: Краєзнавча література | Додав: Майшев
Переглядів: 106 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
E-Книжки
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Форма входу
Мистецький простір

Про Мову

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0