Головна » FAQ

Додати питання

Запитуйте у нас!


Бібліотека працює щодня, крім суботи: з 9-00 до 18-00 год. Останній четвер кожного місяця — санітарний день.

Діти і підлітки до 14 років записуються до бібліотеки на підставі документа — паспорта, який пред‘являють їхні батьки або опікуни. У разі зміни місця проживання, прізвища або інших особистих даних користувач негайно (у місячний термін) повинен повідомити про це бібліотеку.

Юні громадяни України віком до 14 років, незалежно від соціального і майнового стану, расової і соціальної приналежності, мовних ознак, статі, освіти, політичних і релігійних переконань, місця проживання, а також фізичні і юридичні особи, які мають професійне відношення до проблем дитячого читання, мають право на бібліотечне обслуговування (абонементи, читальні зали). Основні користувачі ОДБ: неповнолітні громадяни до 14 років (дошкільники з 1 року та учні 1-9 класів); їхні батьки; педагоги, вихователі; бібліотечні працівники; видавці; спеціалісти з питань освіти та виховання дітей і організації дитячого читання. Бібліотекою можуть користуватися також громадяни, які не є основними користувачами: учні 10 — 11 класів, студенти спеціальних середніх і вищих навчальних закладів, що вивчають дитячу літературу, а також іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні. Запис до бібліотеки безкоштовний.

http://ostrovskogo.com.ua/news....-01-145 - Стаття "30 вересня Всеукраїнський День бібліотек - день відкритих дверей!"

http://ostrovskogo.com.ua/news....4-24-81 - Стаття "Відкрилось Бібліо-Кафе «Книжкова смакота»!"
Додав: Сачивко мария

Шановна Ольго Сергіївно!
Стосовно Вашого запиту . Нажаль, інформація щодо формування фондів нашої бібліотеки є конфіденційною. Матеріали, які можуть бути доступні широкому загалу, знаходяться у паперовому вигляді, тому користуватися ними Ви можете лише у нас . Запрошуємо Вас до нашої бібліотеки. Ми працюємо щодня , крім суботи, з 9 до 18 години , у неділю з 9 до 17 години. Без перерви.
Додав: Ольга Сергіївна

Доброго дня, Олексію!
Звичайно можна . Ми завжди раді подарункам!
Додав: Олексій

Шановний пане Ростиславе !
Згідно рішення Чернігівської обласної ради № 42-5/VII від 20 липня 2016 року комунальний заклад «Чернігівська обласна бібліотека для дітей ім. М. Островського» Чернігівської обласної ради перейменовується у комунальний заклад «Чернігівська обласна бібліотека для дітей» Чернігівської обласної ради. Саме таку назву ми тепер маємо.
Додав: Ростислав

Любий солдате! Ти воюєш зараз на Сході і бережеш наші родини і сім'ї, наш сон і сон всіх дітей України. За тебе, солдате, молюся я, і наші бабусі і матусі.
Ми віримо в те, що ти скоро повернешся додому живий і здоровий! Нехай твоє гаряче серце та міцні руки вбережуть нашу Україну від ворога. Марина. 5 клас.
Додав: Марина (estet)

Шановні читачі!
У зв’язку з карантином обслуговування відвідувачів бібліотеки припинилося з 13 березня 2020 року на невизначений термін. Додаткова інформація про роботу бібліотеки буде розміщена на сайті і на нашій сторінці у Фейсбук.
Адміністрація

Ні, не можна. Записатися до абонементів бібліотеки можна з батьками за умови наявності паспорту батьків (мами або тата)
Додав: Анна

Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Анонси

Форма входу
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0