Головна » Відео » Події

Виставка-галерея історичних портретів «Доля людини в житті України»

00:13:39
Перегляди: 2 Додав: estet
Опис матеріалу:

Без перебільшення доленосна подія в історії нашої держави сталась 24 серпня 1991 року, про яку мріяло не одне покоління українців.
І саме людям, завдяки яким ідея української свободи і суверенності жила, проростала крізь терни і віки, тим, хто в різні часи боровся за незалежність, присвячена виставка-галерея історичних портретів «Доля людини в житті України», що відкрилася у Чернігівській обласній бібліотеці для дітей напередодні Дня Незалежності України.
Маємо надію, що наша ідея зацікавить і спонукатиме вас шукати відповіді на питання, дізнаватись ще більше про людей, що прославили Україну, любити її, як любили вони.

Рік: 2020
Мова: Українська
Тривалість матеріалу: 00:13:39
Автор: Алёна Лукьяненко
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Анонси

Форма входу
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0