Головна » Відео » Події

«Бібліо-Оскар 2019» відбувся в Обласній бібліотеці для дітей у Чернігові

00:02:59
Перегляди: 1 Додав: estet
Опис матеріалу:

#Новини #Суспільне #UAЧернігів
Червона доріжка, урочиста церемонія, виступи артистів: в обласній бібліотеці для дітей у Чернігові сьогодні відбувся «Бібліо-Оскар 2019». Сьомий рік поспіль цю відзнаку отримують найактивніші читачі та їх родини. Більше про це – далі у сюжеті.

Перед обласною бібліотекою для дітей – червона доріжка, на глядацьких місцях читачі та їх батьки, до виступів готуються артисти, які також відвідують книгозбірню. Це – сьома церемонія нагородження найкращих читачів «Бібліо-Оскар 2019». За цей час нагородили більше ста п’ятдесяти номінантів.

Тамара Клюй, директорка обласної бібліотеки для дітей: «У нинішньому святі червоною доріжкою пройдуть двадцять п’ять номінантів на майданчику біля бібліотеки. У 5 номінаціях кращий читач, читаюча родина, друг бібліотеки,партнерство...

Рік: 2019
Мова: Українська
Тривалість матеріалу: 00:02:59
Автор: UA: ЧЕРНІГІВ
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Анонси

Форма входу
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0