Головна » 2017 » Вересень » 29 » Умови конкурсу! (VIІІ обласний конкурс дитячої літературної творчості «Хай весь світ дивують нині діти неньки України»)

1 жовтня 2017 року у восьмий раз стартує конкурс юних літераторів «Хай весь світ дивують нині діти неньки України»! До участі в ньому запрошуються всі, хто цікавиться літературою і хоче спробувати себе у цій царині.
Умови конкурсу:
1. Дві номінації: кращий віршований та прозовий твір.
2. Теми різноманітні: Україна, її герої, патріотизм, мир, дружба, родина, природа.
3. Мова: українська
4. Максимальний об’єм: дві друковані сторінки формату А-4, шрифт №16
5. Учасники: молодша група – діти 4-7 класів, старша – 8-11 класів включно
6. Початок конкурсу: 1 жовтня 2017 року
7. Роботи здавати: в м. Чернігові – в Чернігівську обласну бібліотеку для дітей (вул. Рокосовського, 22а, телефон для довідок: 3-60-35), в Прилуках та Ніжині – до міських бібліотек для дітей, в районах Чернігівської області – до районних бібліотек для дітей
8. Прийом робіт закінчується: 30 грудня 2017 року
9. Оголошення результатів: березень 2018 року
10. Нагородження переможців відбудеться в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей із залученням засобів масової інформації (радіо, телебачення) (квітень 2018 року).
11. Журі конкурсу: відомі чернігівські письменники, бібліотекарі.
12. На жаль, через брак коштів, кращі твори VІІІ конкурсу, що посіли 1 - 3 місця, будуть розміщені лише в електронному варіанті на сайті нашої бібліотеки у розділі "ПЕГАСИК". Проте їх читатиме вся Україна !

Бажаємо успіхів!

Категорія: Хай весь світ дивують нині діти неньки України | Переглядів: 1924 | Додав: estet | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2017  »