Головна » 2022 » Серпень » 31 » Практичні поради під час війни. Навчальний рік під час воєнного стану. Наплічник школяра на випадок евакуації

З початком нового навчального року українські школярі будуть знову навчатися в школі — онлайн або офлайн.

Діти, які навчатимуться офлайн, під час можливої евакуації чи спуску до укриття братимуть із собою наплічник. Він має бути укомплектований усім необхідним.

У наплічнику дитини мають бути:

 пляшка чистої води;
 поживні батончики, снеки;
 нотатка від батьків, у якій вказано ПІБ дитини, контактні дані батьків та близьких родичів (імена, телефони, адреси);
 телефон (за можливості) із зарядним пристроєм і павербанком;
 індивідуальний набір необхідних ліків (запас на кілька днів);
 комплект змінної білизни та одягу;
 улюблена іграшка або річ.

Усе інше (їжа, вода, засоби гігієни, ковдри, ліхтарики, універсальна аптечка тощо) має заздалегідь підготувати та забезпечити заклад освіти. Варто уточнити це завчасно у представника закладу.

Важливо не перевантажувати наплічник школяра та зберігати у школі те, що дозволяє адміністрація.

Подбайте про себе та своїх близьких!

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 280 | Додав: estet | Теги: практичні поради, школа, наплічник, війна, евакуація | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2022  »