Головна » 2024 » Червень » 26 » Подорож у світ правових норм та державних цінностей. ТЕСТ НА ЗНАННЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

13:25
До Дня Конституції України Освітня платформа Національний Фестиваль "Код Нації" запрошує усіх охочих скласти Тестування на знання Конституції України, де ви зможете випробувати свою ерудицію та розуміння основних принципів нашої держави.

Методичне забезпечення Тестування здійснюється Освітньої платформою Фестивалю (технічна складова) у співпраці з кандидатом юридичних наук, старшим викладачем кафедри конституційного права України Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого Богданом Мохончуком.

Реєструйтеся на Тестування на сайті події: https://law.kod-natsii.com/ з 18.06 по 18.07,
Скласти тестування можна з 28.06 по 28.07, а отримати Сертифікат знавця Конституції України одразу після складання тестування!

Детальніше про умови участі та Регламент на сайті: https://law.kod-natsii.com/

Як завжди, увесь прибуток з благодійних внесків буде передано на підтримку ЗСУ. Приготуйтеся до захоплюючої подорожі у світ правових норм та державних цінностей!

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Категорія: Події | Переглядів: 47 | Додав: estet | Теги: День Конституції | Рейтинг: 0.0/0
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
E-Книжки
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

директор бібліотеки
Тамара Клюй