Головна » 2023 » Березень » 22 » Підсумки обласного туру ІІ Всеукраїнського екологічного конкурсу дитячого малюнку «Майбутнє планети у наших руках».

Чернігівською обласною бібліотекою для дітей підведені підсумки обласного туру ІІ Всеукраїнського екологічного конкурсу дитячого малюнку «Майбутнє планети у наших руках», організаторами якого є Національна бібліотека України для дітей, Національна спілка художників України, Державна екологічна інспекція України, Благодійна організація «Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», народний депутат України IX скликання Олена Криворучкіна.

Тема конкурсу — «Вплив війни на природу України: наслідки та шляхи відновлення». Проводився він з метою привернення уваги до проблеми знищення природи України в результаті війни; виховання у дітей бережливого ставлення до природи та навколишнього середовища; розкриття у їхній творчості прагнення до відновлення і збереження природних ресурсів у світі та в Україні зокрема.

На розгляд обласного організаційного комітету з усіх куточків Чернігівщини надійшло понад 90 оригінальних робіт від юних авторів віком 6-18 років. Були розглянуті індивідуальні та колективні роботи, серед яких члени журі визначили переможців конкурсу у трьох вікових категоріях:

Серед індивідуальних робіт:

у вікових категоріях:

дошкільники та учні 1-4 класів:

I місце - Довжок Олексій, с. Коломійцівка, Макіївська ТГ, Ніжинський район;
II місце - Куценко Оксана, смт. Варва, Прилуцький район;
III місце - Лисюк Марія, с. Комарівка, Ніжинський район.

учні 5-8 класів:

I місце - Лобода Леся, с. Бахмач, Ніжинський район;
II місце - Смоляк Анастасія, с.Займище, Корюківський район;
III місце - Матвієнко Артем, м.Остер, Чернігівський район.

учні 9-11 класів:

I місце - Петрик Єлизавета, м. Остер, Чернігівський район;
II місце - Ступак Евеліна, с.Киселівка, Менська ТГ, Корюківський район;
III місце - Сіра Альона, с.Стара Басань, Ніжинський район.

Серед колективних робіт:

у вікових категоріях:

дошкільники та учні 1-4 класів:

I місце - Орлова Поліна, Хаєцька Анна, Хаєцький Ілля, с. Плоске, Ніжинський район;

учні 5-8 класів:

I місце - Сиплива Дар'я, Сиплива Софія, с.Курінь, Бахмацька ТГ, Ніжинський район;
II місце - Божко Вікторія Сергіївна, Булана Карина Григорівна, Видиш Єлизавета Сергіївна, Головко Дар'я Олександрівна, Гриненко Марія Олександрівна, Гриненко Ярослав Юрійович, Ткаченко Олексій Сергійович, Тхорик Юрій Юрійович, Керівник: Сиплива Вікторія Олексіївна, с.Курінь, Бахмацька ТГ, Ніжинський район

(всі фото робіт переможців подано нижче по порядку)

Роботи переможців надіслані до Національної бібліотеки України для дітей на підсумковий Всеукраїнський тур конкурсу, результати якого будуть оголошені 22 квітня у Всесвітній день Землі.

Зважаючи на велику кількість надісланих малюнків, обласне журі конкурсу додатково відзначає наступних учасників:

Петренко Мілана, с.Феськівка, Менська ТГ, Корюківський район;
Марухно Вероніка, с.Величківка, Менська ТГ, Корюківський район;
Цуприк Артем, Мринська ПБ;
Якимова Беатріс, смт.Макошине, Менська ТГ, Корюківський район;
Кузьменко Каріна, смт. Седнів, Чернігівський район;
Буланий Роман, с.Курінь, Ніжинський район;
Терещенко Каріна, с.Синявка, Менська ТГ, Корюківський район;
Кушніренко Ангеліна, Степанівська бібліотека-філія, Комарівська ПБ;
Степанець Дарина, Комарівська ПБ;
Чеплієвська Аня, Комарівська ПБ;
Гурська Діана, м.Семенівка.

Вітаємо усіх учасників Чернігівщини! Бажаємо нових творчих успіхів!!!

Категорія: Події | Переглядів: 213 | Додав: estet | Теги: екологія, Підсумки конкурсу | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2023  »