Головна » 2020 » Вересень » 15 » «Хай весь світ дивують нині діти неньки України 2019-2020». Визначено переможців конкурсу!

Визначено переможців X ювілейного обласного конкурсу дитячої літературної творчості «Хай весь світ дивують нині діти неньки України».

На конкурс надійшло понад 150 робіт з усіх куточків Чернігівщини. Роботи дітей-учасників конкурсу присвячені рідній Україні, родині, щасливому дитинству. Кращих літераторів традиційно визначили в номінаціях «Проза» і «Поезія» молодшої та старшої груп. Журі конкурсу - талановиті чернігівські письменники: Тетяна Пакалюк, Алла Сокол, Олена Конечна. Щиро вдячні всім за участь у конкурсі, за підтримку талановитих дітей, за можливість проявити літературні здібності дітей Чернігівщини.

Твори дітей-переможців будуть надруковані на сайті обласної бібліотеки для дітей у розділі ПЕГАСИК.

Ми дякуємо всім учасникам конкурсу, ваші головні перемоги ще попереду, наполегливості вам, перемог, віри в себе! Бажаємо успіхів, творчого натхнення і подальших перемог!

Переможці X обласного конкурсу дитячої літературної творчості «Хай весь світ дивують нині діти неньки України» 2019-2020

Молодша група

Поезія
I – «Різдвяне бажання» Щербина Яна, с. Подище, Прилуцький район