Головна » 2024 » Червень » 20 » Цікаво і пізнавально - про Марію Примаченко, її фантастичних звірів і донати на ЗСУ

12:01
Продовжується цікаве і пізнавальне літнє дозвілля юних відвідувачів дитячих пришкільних таборів у Чернігівській обласній бібліотеці для дітей. Сьогодні діти дізналися про цікаві факти з життя видатної народної художниці у жанрі наївного мистецтва Марії Примаченко. Про те, чому світ визнав її геніальною, про те, як з початком повномаштабної війни росії проти України вороги знищили музей з картинами Марії Примаченко у селі Іванків Київської області, а також про волонтерство Марії Оксентіївни! Так, так, Марія Примаченко навіть після смерті донатить на ЗСУ!

5 травня 2022-го року фондом Сергія Притули було проведено благодійний аукціон з продажу картини Марії Приймаченко «Квіти виросли коло четвертого блока», яка належить до Чорнобильської серії. Картину продали за 500 тисяч доларів при стартовій ціні всього у 5 тисяч доларів. За ці кошти Сергій Притула придбав 125 автомобілів Volkswagen T5 для Збройних сил України.

Беззаперечним є той факт, що Приймаченко повністю самобутня, унікальна. Її картини не залишають людей байдужими, і це точно робить її однією з найвизначніших особистостей українського мистецтва.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Категорія: Події | Переглядів: 29 | Додав: estet | Теги: Примаченко М., пришкільні табори | Рейтинг: 0.0/0
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
E-Книжки
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

директор бібліотеки
Тамара Клюй