Головна » 2014 » Грудень » 19 » Чернігівська обласна бібліотека для дітей імені М.Островського на сторінках ЗМІ. 2013 рік

ХАЙ ВЕСЬ світ дивують діти! // Біла хата. – 2013. – 28 лют. – С. 14.

Підсумки III обласного конкурсу дитячої літературної творчості «Хай весь світ дивують нині діти неньки України», що проводять чернігівські письменники разом з обласною бібліотекою для дітей ім.М.Островського.

ВЕРЕСОЦЬКА В. Читаємо всією родиною / Віра Вересоцька // Біла хата. – 2013. – 14 бер.

Міський конкурс «Читаюча родина м.Чернігова -2013», який проводить обласна бібліотека для дітей імені М.Островського уже тринадцятий раз.

ВЕРЕСОЦЬКА В. «Діти, що читають, - майбутнє України» : у рамках Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач року – 2013» / Віра Вересоцька // Біла хата. – 2013. – 18 квіт.

ВЕРЕСОЦЬКА В. Шлях до успіху – через бібліотеку : до 115-річчя обласної бібліотеки ім. М. Островського / Віра Вересоцька // Біла хата. – 2013. – 23 трав. – С. 13.

ВЕРЕСОЦЬКА В. Бібліотечний «Оскар» у Чернігові / Віра Вересоцька // Чернігівські відомості. – 2013. – 29 трав. – С. 20.

Церемонія нагороди кращих читачів дитячої бібліотеки.

МАРЧЕНКО П. Бібліотека ім. Миколи Островського відзначає ювілей / Петро Марченко // Деснянка вільна. – 2013. – 30 трав.

ВЕРЕСОЦЬКА В. Чернігівські бібліотеки серед переможців конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» [Електронний ресурс] // Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації : [веб-сайт]. – Режим доступу : cult-chernihiv.blogspot.com../blog-post_11.ht. – Назва з екрану.

ЧЕРНІГІВСЬКІ бібліотеки ще раз довели, що вони кращі! : на Ярмарку бібліотечних інновацій для громад, що проходив 3-4 липня в Сумах, вже традиційно переможцями стали бібліотеки Чернігівщини [Електронний ресурс] // Інформ-агенція «Чернігівський монітор» : [сайт]. – Режим доступу : monstor.cn.ua/ua/culture/14556. – Назва з екрану.

В СУМАХ искали будущее библиотек : на конкурсе инновационных проектов дипломантами стали библиотеки Чернигова и Сум [Електронний ресурс] // Всі Суми Панорама-медіа. – [веб-сайт газ.]. – Режим доступу : rama.com.ua/nauchnaya-biblioteka-uabd-poisk-budushhego// - Назва з екрану.

ДО ДНЯ ПИСЬМЕННОСТІ : [студенти Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій в Чернігівській обласній бібліотеці ім.М.Островського на заході, присвяченому Дню письменності] [Електронний ресурс] // ДВНЗ «Чернігівський технікум транспорту та комп’ютерних технологій». – [веб-сайт].

ТРАДИЦІЙНА перемога чернігівських бібліотек [Електронний ресурс] // Високий вал. – [веб-сайт газ.]. – Режим доступу : svoboda.fm> Культура>Архітектура. – Назва з екрану.

ВЕРЕСОЦЬКА В. Хто володіє інформацією, той володіє ситуацією : [обласний конкурс “Дитячий бібліотекар року»] / Віра Вересоцька // Біла хата. – 2013. – 26 верес.

ІНТЕРНЕТ-ЦЕНТР відкрито в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей [Електронний ресурс] / авт. В. Лисенко // Чернігівщина. Події і коментарі : [веб-сайт]. – Режим доступу : pik.cn.ua/internet-tsrntr-vidkrito-v-chernigsv. – Назва з екрану.

ЧЕРНІГІВЩИНА : дитяча бібліотека ім.. М. Островського поповнилась сучасним Інтернет-центром [Електронний ресурс] / авт. В. Воробей // Gorod.cn.ua Портал Чернигова : [сайт]. – Режим доступу : www.gorod.cn.ua>Новости>Город и регіон. – Назва з екрану.

В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ бібліотеці для дітей ім. М. Островського відкрито сучасний Інтернет-центр [Електронний ресурс] / авт. В. Воробей // Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації : [веб-сайт]. – Режим доступу : www.cult.gov.ua/...chernigivskij_biblioteci.../2... - Назва з екрану.

БЕСПЛАТНО общаться по скайпу и не только можно теперь в Черниговской областной библиотеке для детей [Електронний ресурс] / авт. С. Клопот // 0462.ua. Сайт города Чернигова. – Режим доступу : www.0462.ua/article/436915. - Назва з екрану.

СТЕЖЕРИНСЬКИЙ А. Обласна бібліотека для дітей імені Миколи Островського відкрила новий Інтернет-центр / Аркадій Стежеринський // Чернігівські відомості. – 2013. – 18 груд. – С. 2.

НАЗАРЕНКО В. Областная детская библиотека теперь с компьютерами и бесплатным Интернетом / Виталий Назаренко // Деснянка. – 2013. – 19 дек. – С. 6.

ВЕРЕСОЦЬКА В. День народження публічного Інтернет-центру в обласній бібліотеці для дітей ім. М. Островського / Віра Вересоцька // Біла хата. – 2013. – 19 груд. – С. 15.

Категорія: ЗМІ про бібліотеку | Переглядів: 1750 | Додав: estet | Теги: бібліотека ім. М.Островського, ЗМІ про бібліотеку | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2014  »