Головна » 2021 » Листопад » 12 » Бібліотека-хаб у Чернігові: модне слово чи справжня реорганізація? | Праймвечір. Акценти

Про те, що таке бібліотека-хаб, а також про те, чи насправді це суттєва реорганізація бібліотечної системи або просто модне слово, чи зробить це бібліотеку більш популярним місцем для людей різного віку і професій і чи дійсно зміна назви структури може вплинути на підвищення популярності читання і де в Чернігові зявиться нова бібліотекка-хаб в програмі «Праймвечір. Акценти» розповідає начальник управління культури та туризму Чернігівської міської ради Олександр Шевчук, директорка обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка Інна Аліференко, заступниця директорки обласної бібліотеки для дітей ЧОР Галина Вечерська та завідуюча відділом інформаційних технологій та електронних ресурсів бібліотеки ім. В.Г.Короленка Олена Попович.

Категорія: Події | Переглядів: 296 | Додав: estet | Теги: бібліотека, радіо, хаб, акценти, прайм вечір, чернігівська хвиля | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2021  »