Головна » Файли » Методичні матеріали
Людина-університет (методичні рекомендації у рамках відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди)
[ Викачати з сервера (665.0 Kb) ] 01.11.2022, 13:08
3 грудня 2022 року виповнюється 300 років з дня народження на нашій землі великого сина українського народу, мислителя, філософа, письменника, педагога Григорія Савича Сковороди. Він і через три сотні літ залишається нашим сучасником, адже його мудрі просвітницькі і життєві поради актуальні і сьогодні. Його вислів про «сродну працю», що кожна людина має займатися тим, що вона знає і вміє робити найкраще, є дуже важливим, адже сьогодні, коли в країні йде війна, кожен українець на своєму фронті, займаючись своєю справою, наближає нашу перемогу.
Чернігівська обласна бібліотека для дітей також прилучилася до відзначення події державного рівня і підготувала методичні рекомендації до 300-річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди.
Людина-університет : методичні рекомендації у рамках відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди / КЗ «Чернігівська обласна бібліотека для дітей»; уклад., комп. верстка, набір та оформ. О. Дорохова. – Чернігів, 2022. – 32 с.
Категорія: Методичні матеріали | Додав: estet | Теги: Сковорода Г.
Переглядів: 104 | Завантажень: 273 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Анонси

Форма входу
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0