Головна » Файли » Краєзнавчі дайджести
Меценатство як справа усього життя: Василь Тарновський (молодший) : краєзнавчі дайджест-читання
[ ЗАВАНТАЖИТИ (498.7 Kb) ]

30.05.2022, 09:42
Традиції українського колекціонування та меценатства сягають корінням давніх часів. Сьогодні згадаємо Василя Тарновського (молодшого), який усе життя присвятив цій шляхетній справі, пожертвувавши заради неї буквально всіма родинними статками. Черговий 41 номер краєзнавчих дайджест-читань «Роде красний, роде наш прекрасний» присвячений нашому знаному земляку.
Отже, читайте, пізнавайте свій край!
Категорія: Краєзнавчі дайджести | Додав: estet | Теги: Тарновський В.
Переглядів: 272 | Завантажень: 6 | Рейтинг: 0.0/0