Головна » Каталог сайтів » Дитячі бібліотеки України

Івано-Франківська обласна бібліотека для дітей
http://biblioteka-if.at.ua/ 13.05.2013, 17:35
76000,м.Івано-Франківськ, пл.Міцкевича, 2
Переходів: 1432 | Додав: estet | Рейтинг: 0.0/0 | Теги: Для дітей, обласна бібліотека, Івано-Франківськ
Всього коментарів: 1
avatar
1 Oksana Yuschishen • 11:48, 19.11.2014
МІНІСТЕРСТВОКУЛЬТУРИ УКРАЇНИ
вул. І.Франка,19, м. Київ, 01601 телефон235-23-78, факс 235-32-57 Е-maіl: info@minkult.gov.ua________№____________ 21.10.2014      698/9-2/15-14б/н від 25.09.2014
Структурні»підрозділи у сфері культури обласних, Київської та Севастопольськоїміських державних адміністрацій!
Міністерствокультури України інформує Вас, що починаючи із 1999 року в Україніпроводиться Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова» (далі. - Конкурс).Мета даноюКонкурсу є підтримка новітньої української культури, пошукновихімен, видання найкращих книг, стимулювання й підтримка сучасного літературногопроцесу, кіно й театру, і як наслідок — наповнення українського ринку конкурентоспроможноюлітературою, а кіно й театру - якісними українськими фільмами тап'єсами.Наступногороку Конкурс відзначає ювілейну 15-ту церемонію «Коронації слова», врамках якої відбудеться змагання літературних титанів «Гранд Коронаціяслова»- переможців І премій у номінаціях 1. «Романи». 2. «Кіносценарії. 3. «П'єси»та 4 - «Пісенна лірика».Авторитетні літературніфахівці вважають Конкурс рушійною силою української сучасної літератури.У 2009 ропі він визнаний найпрестижнішим, соціальновідповідальним проектом у країні. Переможцями стали громадяни: Македонії, Австрії, Німеччини,США, Польщі.Протягом 14 роківпоспіль завдяки Конкурсу створюється нова хвиля літератури, яка набуває все більшої підтримки середвдячної аудиторії та  шанувальників.Видані романи стають бестселерами та перекладаються різними мовами світу,фільми «Іван Сила» та «Гніздо горлиці» презентувалися на Канськомукінофестивалі, вистави отримують справедливе визнання українськими таміжнародними рейтингами і преміями.Конкурсом відкрито понад 300нових, раніше не відомих авторів, які стають популярними і знаходять свого читача, сценаристи і п'єси - режисера, а пісня -композитора.З огляду наважливість даного Конкурсу просимо сприяти поширенню інформації проМіжнародний літературний конкурс «Коронація слова» серед бібліотечних танавчальних закладів регіону. Додаткову інформацію можна отримати насайті Конкурсу (www.koronatsiya.com; www.goldenwriters.com.ua; www.carnivalia.com.ua).   
 ЗаступникМіністра                                                               О.П.
Журавчак
 Вик: М.Г. Висачанська 234 15 61
avatar
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Анонси

Форма входу
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
estet